Vårkolleksjon fra Royal Copenhagen

Dagene blir stadig lysere og våren nærmer seg. Solen varmer forsiktig med sine solstråler, og blomster, trær og planter vekkes til live. Mange liker å fornye hjemmene sine og friske opp med vårens delikate pastelltoner.

Hvert år utvikler Royal Copenhagen en ny vårkolleksjon i porselen med dekorative motiver inspirert av de botaniske tegningene fra danske blomster og planter. Snøklokke, Peonvalmue og Krysantemum er inspirasjonen bak årets kolleksjon av dekorative egg og en rund bonbonniere.
Eggene har en topp i messing hvor en lekker, tvunnet silkesnor er festet. Heng dem på en gren, i vinduet eller legg de i en dekorativ skål for å gi hjemmet vårfølelse. Påskeeggene selges enkeltvis eller i pakker med to.
Bonbonnieren med lokk kan brukes året rundt og passer utmerket til små skatter eller lekre godbiter.

Royal Copenhagens vårkolleksjon har for mange blitt en tradisjon for samlere, men er også et flott gaveprodukt.

Relatert innhold

29.07.2025aida a/s

Sponseret

Julens sikre gavefavoritt: RAW Teak kvernesett med CrushGrind

23.07.2025aida a/s

Sponseret

Ut på tur med Confetti

15.07.2025aida a/s

Sponseret

Sandy Beige på sommerbordet

03.07.2025Witt A/S

Sponseret

Witt ETNA Rotante Control 16" – skapt for mat, minner og magiske sommerkvelder

02.07.2025aida a/s

Sponseret

Dekk opp til sommerens fester med LIFE IN COLOUR

20.06.2025Designbase.no

Mummi-dagen 2025

07.05.2025F&H Group AS

Sponseret

Genesees Dorotea-kolleksjon er klar til å kverne

06.05.2025F&H Group AS

Sponseret

Gense gjør sommerbordet vakrere

Events

Se alt

Hold deg oppdatert med designbase.no

Få gratis innsikt i de nyeste produktene, trendene og tendensene, spennende intervjuer, temaer og spennende arrangementer.

Copyright 2023