Utstillerrekord på Messe Frankfurt i februar

Ambiente, Christmasworld og Creativeworld går parallellt

Foto Messe Frankfurt.

Uken før Stockholm Furniture Fair sparker i gang det skandinaviske møbelåret, samler Messe Frankfurt den største samlingen av utstillere i messearrangørens historie ettersom de tre messene Ambiente, Christmasworld og Creativeworld for første gang arrangeres parallelt. Så langt har 4700 utstillere fra 80 land bekreftet deltakelse, noe som gjør den til den største messen i Messe Frankfurts historie og den største forbrukervaremessen i verden i 2023.

Ambiente, 3.–7. februar, er en av verdens største forbruksvaremesser for markedssegmenter som Dining, Living, Giving og Working. Christmasworld finner sted på samme dato og er en global møteplass for jule- og sesongdekorasjoner. Creativeworld, 4.–7. februar, er en internasjonal møteplass for håndverk og hobbyer.

www.messefrankfurt.com

Relatert innhold

08.01.2026Antex Plast A/S

Sponseret

Tekniske plastkomponenter

08.01.2026Designbase.no

Dansk kjemikers oppfinnelse gjør forfalskning av varer umulig

17.12.2025Designbase.no

Salling fortsetter sin ekspansjon i hovedstadsområdet

11.12.2025Antex Plast A/S

Sponseret

Bærekraftig plastproduksjon

10.12.2025Designbase.no

JYSK setter nye standarder med rekordresultater i 2024/25

02.12.2025Designbase.no

AI beveger seg inn i butikkgulvet – nå kan små forhandlere også bli med

17.11.2025Designbase.no

Hvordan få verdi ut av influencer-samarbeid

06.11.2025Antex Plast A/S

Sponseret

Utvidet samarbeid med Montana Furniture

Events

Se alt

Hold deg oppdatert med designbase.no

Få gratis innsikt i de nyeste produktene, trendene og tendensene, spennende intervjuer, temaer og spennende arrangementer.

Copyright 2023