Nye Cobra design til borddekkingen

Organiske former fra Georg Jensen

Kompletter den stilige borddekkingen med spennende nye tilskudd i den populære Cobra-kolleksjonen.  De ikoniske flytende linjene dukker nå opp med salt- og peppersett, serveringsskåler, fat og brett, og til og med på et par skulpturelle eggeglass, vakkert laget i høyglanspolert rustfritt stål.

Dette er hverdagslige gjenstander med uventet vri som tilfører en sofistikert dimensjon til ethvert måltid, enten det er en uformell familielunsj, middag med venner eller et elegant middagsselskap.

Cobra kolleksjonen er skapt av Constantin Wortmann og er en del av Georg Jensens designhistorie. De særpregede organiske formene er lett gjenkjennelige og tilfører et element av leken, men alltid elegant stil til både klassiske og moderne interiører.

Relatert innhold

26.08.2025aida a/s

Sponseret

Høst med fargeglede i butikk og kjøkken

21.08.2025Designbase.no

Det handler om verdier – ikke om pris

15.08.2025aida a/s

Sponseret

Opplev fargerike nyheter fra LIFE IN COLOUR hos aida på Formland

14.08.2025aida a/s

Sponseret

Møt skandinaviske nyheter fra RAW på Formland

12.08.2025aida a/s

Sponseret

Velkommen til Trine Kjærs univers

07.08.2025Witt Denmark A/S

Sponseret

DESEMBERLUKSUS MED SIGNATURE TEA ADVENTSKALENDER FRA TEMINISTERIET

04.08.2025F&H Group AS

Sponseret

Juleborddekking – med plass til både tradisjon og lek

29.07.2025aida a/s

Sponseret

Julens sikre gavefavoritt: RAW Teak kvernesett med CrushGrind

Events

Se alt

Hold deg oppdatert med designbase.no

Få gratis innsikt i de nyeste produktene, trendene og tendensene, spennende intervjuer, temaer og spennende arrangementer.

Copyright 2023