Med en tvist

I samarbeid med Grounded Craftwork har Spring Copenhagen laget smykkeskrinet Mirror Box. Mirror Box er basert på det klassiske smykkeskrinet, men er mer enn bare det.
Det stilige designet gir en funksjonell rominndeling med flere små rom, hvor det er et speil i lokket, som enkelt kan tas av og på.
Dette gjør det mulig både å gjemme innholdet i smykkeskrinet vekk, ved å bruke speilet som lokk, men også å kunne ta med seg speilet – og på den måten ha speilet for hånden.
Mirror Box er designet med rene linjer og passer derfor perfekt inn i de mange nordiske hjem. Muligheten for å kunne brette esken helt sammen slik at den ikke tar så mye plass gjør den også enkel å oppbevare i skap eller kommode.
www.springcopenhagen.com

Relatert innhold

20.02.2026Designbase.no

WHAT’S NEW? IN RETAIL

19.02.2026Designbase.no

WHAT’S NEW? IN HOSPITALITY

18.02.2026F&H Group AS

Sponseret

Gyllene ögonblick i badrummet

17.02.2026F&H Group AS

Sponseret

I et nytt lys

17.02.2026Designbase.no

Detaljhandel i verdensklasse feiret i Chicago

17.02.2026Designbase.no

Frankfurt opprettholder sin posisjon som et globalt marked

17.02.2026Designbase.no

Fremtidens farger: Colours Beyond 2027+

13.02.2026Designbase.no

Ny global temperaturmåling avslører trykk – og potensial

Events

Se alt

Hold deg oppdatert med designbase.no

Få gratis innsikt i de nyeste produktene, trendene og tendensene, spennende intervjuer, temaer og spennende arrangementer.

Copyright 2023