Måltidet flytter ut: Enkel servering med teakbrett fra RAW

Når solen endelig viser seg, trekker vi automatisk ut. Kaffen smaker litt bedre i solen, og måltidene blir mer avslappede under åpen himmel. Med det vendbare brettet fra RAW er det enkelt å ta med servise, mat og drikke ut.

Foto: aida A/S

07.07.2026

Sponseret

aida a/s

Fra kjøkken til uteliv
Teakbrettet er designet for å være enkelt å bære og stabilt – også når det er fullt. Den bølgede kanten er ikke bare vakker, men gir også et godt grep, slik at transporten fra kjøkken til balkong eller terrasse føles uanstrengt. Det er et brett som gjør det enkelt å samle alt på ett sted. Frokost, lunsj eller ettermiddagskaffe kan lett tas med ut. For det skal være enkelt, spesielt når det skjer spontant, og måltidet nytes ute i det gode været.

Foto: aida A/S

Foto: aida A/S

Foto: aida A/S

Flere funksjoner i ett design
Teakbrettet kommer i to ulike størrelser. Den minste måler 38 x 31 x 4,5 cm, mens den største måler 45 x 38 x 4,5 cm. Det gir fleksibilitet, enten det er servering til én eller flere. Samtidig gir den vendbare funksjonen flere bruksområder, da brettet også kan inngå som en del av interiøret når det ikke er i bruk. Brettet fra RAW er dessuten enkelt å rengjøre med en fuktig klut. Og hvis teaktreet pleies med olje, bevarer det sin varme glød i mange år.

Klar for sesongen ute
RAW-brettet samler funksjon og fleksibilitet i ett design som gjør det enkelt å nyte sesongens måltider ute. Enten det dekkes opp til morgenkaffe på den lille balkongen, eller lunsjen nytes på den store terrassen.

Mer fra...

21.08.2026aida a/s

Sponseret

RAW Unique: Munnblåste glass med karakter

17.08.2026aida a/s

Sponseret

Cozy Christmas: Nytt juleservise

14.08.2026aida a/s

Sponseret

Årets julegaveideer fra RAW Teak: Nye produkter til kjøkkenet og hjemmet

28.07.2026aida a/s

Sponseret

Flytt måltidet ut med dækkebrikker fra RAW

21.07.2026aida a/s

Sponseret

Glassdesign med kant fra Karim Rashid

14.07.2026aida a/s

Sponseret

Sett farge på hverdagen med vannflaske fra Confetti

Copyright 2023