Duftlys med noe på hjertet

Kodanska ønsker det nye året velkommen i gløden av deres nye duftlys. Stearinlysene har oppstått i et eksperimentelt arbeid med en overskytende restproduksjon fra selskapets danske sommerkolleksjon. De sto med et overflødig parti glass av ukurant størrelse, men som ble omtenkt i et nytt og funksjonelt design av designeren Marie Graff.
«Det har vært en lærerik og morsom reise å lage akkurat de duftlysene vi hadde i tankene. Vi ønsket å lage den beste versjonen av et duftlys basert på restproduksjonen vår. Det skal med andre ord være et naturlig, estetisk og ærlig kvalitetsprodukt som kan resirkuleres etter at lyset har brent ned, sier hun.
www.kodanska.dk

Relatert innhold

19.08.2025Designbase.no

Evighetsbuketter med stil – og samvittighet

19.08.2025Designbase.no

Formland Design Award for Stelton

18.08.2025Designbase.no

Skap fred og harmoni på soverommet

18.08.2025UNO IMAGE A/S (omhu boligtekstiler)

Sponseret

Mads Barfod omdefinerer hjemmet med nytt designsamarbeid med omhu

18.08.2025F&H Group AS

Sponseret

La søvnen din være skjermfri

18.08.2025Quilts of Denmark A/S

Sponseret

Dundyner: Det naturlige valget for vinteren

15.08.2025Designbase.no

Stille, enkelt og luksuriøst

15.08.2025F&H Group AS

Sponseret

Striper til soverommet

Events

Se alt

Hold deg oppdatert med designbase.no

Få gratis innsikt i de nyeste produktene, trendene og tendensene, spennende intervjuer, temaer og spennende arrangementer.

Copyright 2023